درباره ما


در سال 1374 وقتي با دريافت اولين سفارش كار را شروع كرديم، مي دانستيم كه براي رسيدن به بلنداي اعتبار راه سختي در پيش داريم؛ و وقتي اولين لبخند رضايت را بر لبان مشتري ديديم بر آن شديم که اين راه سخت را طي كنيم.

از آن زمان 21 سال مي گذرد و شركت منشور سيمين هم اکنون با افتخار از اعتبار سخن مي گويد. اعتباري كه بسيار سخت به دست آمده و نگهداري آن نيز بسيار سخت است ولي شدني. در اين راه ساخت دستگاه هاي موقعيت ياب، سيستم كنترل موقعيت، راه اندازهاي استپر موتور، قفل هاي سخت افزاري و در كنار همه اين ها پژوهش ها و اختراعات متعدد، اعتباري خاص به منشور سيمين بخشيده است.

 

 منشور سيمين همواره تلاش كرده تا رضايت مشتريان خود را از راه رفع نيازها وخواسته هاي منطقي ايشان جلب نمايد. براي اين منظور سود كم ولی فروش بيشتر همواره ملاك عمل بوده است. همواره تلاش شده است تا مشتري دغدغه افزايش قيمت نامعقول و مدام را نداشته باشد و با خيالي آسوده به فعاليت هاي خود بپردازد.

درخواست هاي مشتريان اعم از تعويض قفل هاي پارالل با USB و حتي تعويض قفل هاي USB Tiny با HID كه به عنوان محصول جديد شركت معرفي شده است و...، بسيار مورد توجه قرار گرفت و با وجود اينكه براي شركت توجيه اقتصادي هم نداشت، اجرا شد. فرصت تست يك ماهه براي مشتريان جديد در اولين خريد و پشتيباني قوي(حتي در مدت اين يك ماه) از ديگر موارد منحصربه فرد مشتري مداري در منشورسيمين است كه در طي 21 سال گذشته همواره رعايت شده است.

 منشورسيمين همواره بر اين باور است كه حق با مشتري است و اصل مشتري مداري بايد در همه حال رعايت شود. مي توان گفت مجموعه نكات فوق و هم چنين ارائه محصولاتي با كيفيت و سعي در بهتر شدن مداوم آن، رمز موفقيت و ماندگاري منشورسيمين در ميان فعالان نرم افزار است.

 

ما همواره منتظر شنيدن انتقادات و پيشنهادات شما مشتريان گرامي هستيم . باشد كه همگي در راه ساختن ايراني آبادتر بكوشيم.

 منشور سيمين علاوه بر موفقيت در توليدات خود، اعم از محصولات حوزه امنيت نرم افزار و محصولات اتوماسيون صنعتي، در تحقيقات و نو آوري نيز همواره در تلاش و موفق بوده است. اختراعات ثبت شده، گواهي هاي اخذ شده و تقدير نامه هاي فراوان كسب شده، گواه اين مدعاست.

عناوين زير گوشه اي از فعاليت هاي تخقيقاتي اين شركت است كه در غالب نو آوري به ثبت رسيده است.

 1 ) پروژه ساخت دستگاه تست صندلي اتومبیل های زانتیا برای شركت سايپا آذين.

 2 ) ساخت سيستم هاي آغازگر ريل هوا براي شركت صنايع آموزشي.

 3 ) سيستم سخت افزار و نرم افزار كنترل دبي خروجي سد و مخازن آب.

 4 ) سيستم سخت افزار و نرم افزار دستگاه رشد بلور دانشگاه سمنان.

 5 ) تحقيق و بازسازي اساسي 300 عدد جايرو.

 6 ) قرارداد تحقيق و طراحي ساخت FOG با دقت 10+_ درجه بر ساعت.

 

 پروژه هاي در دست اجرا:

 (1)آبرساني تحت فشار.

 (2)ربات ميوه چينباغبان.

 (3)استفاده از انرژي خورشيد با كمك سلول هاي خورشيدي جهت ايجاد نور و روشنایی.

 (4)دستگاه کاهنده آلودگی صوتی.

 (5)کنترل گاز شهری از طریق تلفن.

 (6)طراحی موتور جدید خودرو جهت کاهش مصرف سوخت

 

Invention

سيستم كنترل باربرداری اتوماتيک:
اين سيستم امكان افزايش يا كاهش سرعت حركت اسپيندل در ماشين هاي CNC را به صورت اتوماتيك ايجاد مي كند و با كمك آن در جاهايي كه سرعت بيشتر لازم باشد، ‌دستگاه با دريافت فرمان، سريعتر عمل مي كند و بالعكس. با اين كار زمان، به صورت چشمگيري در عملكرد ماشين هاي CNC كاهش مي يابد.